1. لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در سایت تجربه سفر، از قرار دادن مطالب و تصاوير مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و بیان هرگونه مسايل سیاسی خودداری فرمایید چون در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد. مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت و مدیران آن نمی‌باشد .
 2. تمامي کاربران سایت تجربه سفر مي‌بايست در هنگام ثبت نام در سايت‌، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند‌. در صورت مشاهده کلمات نامناسب‌، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف شده و دسترسي وي قطع و مسدود می‌گردد .
 3. کاربران سايت تجربه سفر مي‌بايست در هنگام ارسال پيغام، عکس و فیلم در درج سفرنامه‌ها یا نظرات، از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف شده و دسترسي وي قطع و مسدود می گردد .
 4. در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد‌، حتما منبع آن را ذکر نماييد‌. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور متعلق به شخص خاصي بود‌، حتما نام وي را ذکر نماييد .
 5. لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت تجربه سفر جدا خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر‌، تمامي آن‌ها در اولين فرصت حذف شده و دسترسي کاربر قطع و مسدود می‌گردد .
 6. با عضویت در سایت تجربه سفر ، شما مسئوليت ارسال‌هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

مواردی که به شما کمک می کند تا یک سفرنامه جذاب بنویسید:

 1. بهتر است نخست از نوع سفرتان که زمینی بوده یا هوایی یا دریایی یا هیچهایک کردین آغاز کنید و مزایا و معایب آن را بنویسید.
 2. بررسی جاده ها و مسیرهای آن منطقه در طول سفر و موقعیت های جغرافیای و آب و هوای مسیر.
 3. نوشتن در مورد هتل ها هاستل ها و یا محل اقامتتان و نوع امکانات ، سرویس دهی قیمت ها و یا پیشنهاد هایی برای اقامت بر اساس تجربه خودتان.
 4. اشاره به رستوران ها و یا غذاخوری های آن منطقه.
 5. اشاره به تورهای محلی و دفاتر گردشگری منطقه.
 6. اشاره به مناطق دیدنی و تاریخی ،موزه ها، طبیعت، ساحل، کوه، جنگل یا ..هر جای دیدنی که تجربه داشتین.
 7. اشاره به مراسم و یا جشنواره ،آداب و رسوم و یا عادت های خوب و بد مردم آن منطقه که میتونه به ارتباط بهتر و درک درست از آن منطقه کمک کند.
 8. سفرنامه میبایست حاصل تجربه شخص شما باشد و استفاده از تجربیات دیگران و مطالب موجود در اینرنت مجاز نمیباشد.
 9. سفرنامه میباست حاوی تصاویر باشد. ۸۰بیشتر تصاویر را خودتان گرفته باشید و تعداد اندکی از منابع دیگر.
 10. در سفرنامه از انتقال و بیان مسائل غیر اخلاقی و غیر اسلامی خودداری فرمایید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید

  شماره تلفن: 02144663200

  آدرس دفتر گروه تجربه سفر: تهران، شهرک اکباتان، ساختمان آرین، واحد30

  © 2017 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت Rsmedia می‌باشد.