1. لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در سایت تجربه سفر، از قرار دادن مطالب و تصاوير مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و بیان هرگونه مسايل سیاسی خودداری فرمایید چون در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد. مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت و مدیران آن نمی‌باشد .
  2. تمامي کاربران سایت تجربه سفر مي‌بايست در هنگام ثبت نام در سايت‌، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند‌. در صورت مشاهده کلمات نامناسب‌، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف شده و دسترسي وي قطع و مسدود می‌گردد .
  3. کاربران سايت تجربه سفر مي‌بايست در هنگام ارسال پيغام، عکس و فیلم در درج سفرنامه‌ها یا نظرات، از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف شده و دسترسي وي قطع و مسدود می گردد .
  4. در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد‌، حتما منبع آن را ذکر نماييد‌. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور متعلق به شخص خاصي بود‌، حتما نام وي را ذکر نماييد .
  5. لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت تجربه سفر جدا خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر‌، تمامي آن‌ها در اولين فرصت حذف شده و دسترسي کاربر قطع و مسدود می‌گردد .
  6. با عضویت در سایت تجربه سفر ، شما مسئوليت ارسال‌هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

تیم جوان و ماجراجوی تجربه سفر همواره به دنبال این است که سفردوستان و افراد خوش‌ذوقی همچون شما را به خانواده خود دعوت کند. اگر در هر زمینه‌ای مایل هستید با تجربه سفر همکاری کنید لطفا فرم همکاری با ما را پر کرده و نوع همکاری را ذکر بفرمایید. همچنین از فعالیت‌هایی مثل سفرنامه، تجربه سفر، مطالب مربوط به گردشگری اعم از ورزشی، فرهنگی، ایمنی سفر، پیشنهاد و راهنمای سفر، معرفی مکان‌های جدید، آفرود، فروش لوازم سفر و کمپینگ، طراحی سایت، سئو، فعالیت‌های شبکه اجتماعی و … استقبال می‌نماییم.

شماره تلفن: 02144663200

آدرس دفتر گروه تجربه سفر: تهران، شهرک اکباتان، ساختمان آرین، واحد30

© 2017 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت Rsmedia می‌باشد.